vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

Events CZ/SK s.r.o. - HELIOS Easy Ekonomika
26.1.2024

Společnost Events CZ/SK s.r.o. zajišťuje společenské akce na klíč, od vybavení, přes catering, booking interpretů, zajištění ochrany, až po finální úklid, zajistí vše kompletně dle přání zadavatele. Tyto služby a veškerou svou činnost se rozhodli vést v informačním systému HELIOS Easy Ekonomika.
Magna Energy Storage a.s. - HELIOS iNuvio
15.12.2023

Magna Energy Storage a.s. Společnost HE3DA s.r.o. poskytla společnosti Magna Energy Storage a.s. práva k využívání svých patentů. Na základě těchto patentů bude společnost Magna Energy Storage a.s. vyrábět revoluční baterie HE3DA® 3D vyvinuté českým  vědcem a vynálezcem ing. Janem Procházkou, které jsou vhodné k mnoha aplikacím, především však ke skladování energie. Své firemní aktivity bude zpracovávat v systému HELIOS iNuvio.
Tri energo s.r.o. - HELIOS Easy
17.11.2023

V listopadu jsme podepsali smlouvu se spol. Tri energo s.r.o. na dodávku IS HELIOS Easy. Společnost je na trhu od roku 2012 a specializuje se na kompletní dodání fotovoltaických elektráren pro rodinné a bytové domy. Výhodou IS HELIOS Easy je, že v případě růstu firmy je možné kdykoliv plynule přejít na vyšší verzi systému, a to na HELIOS iNuvio, které obsahuje i mnohem více funkcionalit a návazných řešení. 
Aitcom s.r.o. - HELIOS iNuvio
17.10.2023

Společnost Aitcom s.r.o. zpracovává své firemní procesy v komplexním informačním systému HELIOS iNuvio, jako správce systému si zvolila ASG solutions SE. Ve svých řadách máme zkušené programátory a dokážeme tak systém upravovat "na míru", aby se mohl přizpůsobit i specifickým požadavkům zákazníka. Společnost Aitcom s.r.o. se etablovala na českém trhu jako dodavatel pokročilých IT služeb pro významné společnosti.
Thein Systems a.s. - HELIOS Easy Ekonomika
30.9.2023

Společnost Thein Systems a.s. si pořídila pro řešení svých firemních potřeb IS HELIOS Easy Ekonomika, který je zaměřené především na ekonomickou oblast. Firma poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabývají se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení. 

CE Power Industries a.s. - HELIOS iNuvio - účetní firmy
28.2.2023

V únoru, letošního roku, jsme podepsali smlouvu na dodávku komplexního informačního systému HELIOS iNuvio (pro účetní firmy) se spol. CE Power Industries a.s. Podnět k tomu, aby systém dodala spol. ASG solutions SE, vzešel z dřívější spolupráce s některými členy holdingu a dobrých zkušeností s implementací. Důkladná analýza firemních potřeb a požadavků je základem správného a bezproblémového nasazení každého systému. Společnost je součástí další skupiny firem, které k nám tímto přešly a budeme se tedy starat o IS HELIOS iNuvio i v těchto firmách: MICo, spol. s r.o.MICo servis, spol. s r.o.Vítkovické železniční opravny a.s.VÍTKOVICKÁ  DOPRAVA a.s.​KÁVOVINY akciová společnost​.
ZinkPower Roudnice s.r.o. - HELIOS Easy Obchod
7.12.2022

ZinkPower Roudnice s.r.o., jejichž spektrem činností je antikorozní ochrana oceli, žárové zinkování, práškové lakování, zinkování betonářské oceli apod. uzavřela se spol. ASG solutions SE licenční smlouvu na dodávku HELIOS Easy Obchod, ve kterém bude zpracovávat své firemní aktivity. Společnost patří k předním světovým skupinám pro žárové zinkování společně s dalšími firmami ZinkPower Ostrava a.s. a ZinkPower Promptus s.r.o.
Eighty8 s.r.o. - HELIOS Easy Obchod
30.11.2022

Společnost Eighty8 s.r.o. se pomocí e- shopu specializuje na prodej produktů CBD a HHC té nejvyšší kvality. Jejich obchodní aktivity se rozrostly natolik, že jim stávající systém již nedokázal pokrýt aktuální firemní procesy. Rozhodli se změnit informační systém. K tomuto kroku si zvolili IS HELIOS Easy Obchod, který má výhody v tom, že v případě dalšího růstu firmy je možné kdykoliv přejít na vyšší verzi HELIOS iNUVIO
ILTEGRO spol. s r.o.  - HELIOS iNUVIO
30.6.2022

ILTEGRO spol. s r.o. vyhlásilo Výběrové řízení na dodávku a implementaci nového informačního systému. Z nabízených softwarů vybrali komplexní informační systém HELIOS iNUVIO. Na dodávku a implementaci zvolili ASG solutions SE
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - HELIOS iNUVIO
30.4.2022

Po ukončení činnosti partnera, která vykonávala svou činnost pro centrálního dodavatele informačních systémů řady HELIOS Asseco Solutions, a. s., jsme převzali zákazníka  Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. Tato společnost, která je zároveň členem holdingu „HYUNDAI MOTOR GROUP“,  používá pro svou obchodní činnost HELIOS iNUVIO. Od počátku své existence se firma podílela na projektování a přípravě předvýrobních, dopravních i obchodních logistických procesů automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. 
Oderská městská společnost, s.r.o. - HELIOS iNUVIO
1.10.2021

Oderská městská společnost, s.r.o. si zvolila, na základě referencí našeho zákazníka SLUMEKO Kopřivnice, pro spolupráci v rámci dodávky, následných úprav a nastavení informačního systému HELIOS iNUVIO naši společnost ASG solutions SE
DRFG a.s. - HELIOS iNUVIO
1.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka DRFG a.s., zabývající se nvesticemi do nemovitostí, developmentu, telekomunikací a finančních služeb. Své firemní aktivity vedou v komplexním informačním systému HELIOS iNUVIO. 
PTTAX s.r.o. - HELIOS iNUVIO
14.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka PTTAX s.r.o. Společnost zajišťuje svým klientům vedení účetnictví, standardní výstupy, podklady pro ekonomické rozhodování, samozřejmostí je vzdálený přístup k datům. Poskytují daňové i ekonomické poradenství, pomoc při daňových řízeních, veškeré jednání s úřady na základě udělení plných mocí. V rámci této činnosti využívají IS HELIOS iNUVIO

 

Rec 21 s.r.o. - HELIOS iNUVIO
15.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka Rec 21 s.r.o. Firma se zabývá velkoobchodním prodejem papíru, kancelářských a školních potřeb. Nabízí tonery i pokladní roličky vč. provádění potisků. Je zde možné zakoupit řezačky, skartovačky a laminátory, folie, sáčky, kalendáře, diáře apod. Sortiment také zahrnuje dárkové tašky, kelímky, tácky a dortové krabice. Firemní procesy, spojené s touto činností, zpracovávají v IS HELIOS iNUVIO
CHEPORT, spol.s.r.o. - HELIOS iNUVIO
18.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka CHEPORT, spol.s.r.o., zabývající se hlavně  výrobou kapalných, desinfekčních a čisticích prostředků, které se používají v zemědělství, potravinářském a nápojářském průmyslu a zdravotnictví. Vlastním úsilím vyvinuli i úklidové prostředky určené pro domácnost i školy a různé sociální a stravovací provozy, z nichž je velmi oblíbený např. přípravek na sanitaci pivního potrubí v restauracích. Firemní procesy zpracovávají v IS HELIOS iNUVIO. 
AREAL SLATINA,a.s. - HELIOS iNUVIO
21.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka AREAL SLATINA,a.s.. Firma se zabývá pronájmem komerčních nemovitostí pro firmy z oborů strojírenství, stavebnictví, vývoje a správy IT technologií, obchodu a služeb. Nabízí pronájem pro kanceláře, sklady, venkovní a parkovací plochy. Zajišťují údržbu budov, úklid společných i venkovních ploch, prohlídky a revize. Vše zpracovávají v komplexním informačním systému HELIOS iNUVIO. 
SAND TEAM, spol. s r.o.- HELIOS iNUVIO
22.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka SAND TEAM, spol. s r.o. Hlavní činností firmy je  komplexní pomoc slévárnám při zajišťování výroby odlitků. Mezi primární aktivity patří produkce pískových jader, forem a geopolymerního pojiva GEOPOL®. Pro výrobu slévárenských formovacích směsí dodávají anorganická pojiva – geopolymery a vodní skla, organická pojiva aj. Veškeré výrobní procesy a firemní aktivity jim pomáhá řešit komplexní IS HELIOS iNUVIO. 
STIM, spol. s r.o. - HELIOS iNUVIO
23.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka STIM, spol. s r.o. Předmětem činnosti této firmy je odstraňování dopravního značení a gumy vodním paprskem. Nosným programem jsou dopravní knoflíky a taktéž solární LED knoflíky. Vysokotlaká technologie StripeHog garantuje nulovou ekologickou zátěž, vysokou rychlost práce s minimálním poškozením povrchu. Firemní procesy zpracovávají v  komplexním informačním sytému HELIOS iNUVIO. 

 

SKS s.r.o. - HELIOS iNUVIO
24.11.2021

Od partnera, který ukončil svou činnost, jsme převzali zákazníka SKS s.r.o. Společnost funguje jako rodinná firma založená v roce 1991. Jejím cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem postavená na důvěře v oblasti zaměření: zabezpečovací systémy PZTS, kamerové systémy CCTV, elektrická požární signalizace EPS, perimetrické systémy, přístupové systémy, strukturovaná kabeláž, měření a regulace – topení, měření tepla, průmyslová automatizace, fyzikální veličiny, spotřeba elektřiny, elektroinstalace – NN, osvětlení, integrace, vizualizace veškerých systémů, ostatní systémy – mechanické zabezpečovací systémy, telekomunikační technika, ozvučení, aplikace RFID, WIFI. Firemní agendu zpracovávají v IS HELIOS iNUVIO. 

 

BO dveře, s.r.o. - HELIOS Easy Komplet
28.6.2020

Společnost BO dveře, s.r.o. se rozhodla pro informační systém řady HELIOS. Prozatím si vystačí s variantou pro menší firmy, HELIOS Easy Komplet, která je schopna řešit všechny procesy, které ve firmě probíhají. V připadě růstu mohou kdykoliv přejít na vyšší verzi HELIOS iNUVIO. Společnost se specializuje na prodej dveří a nábytku na míru. 

 

UNIBEST CZ s.r.o. - HELIOS iNUVIO
15.3.2020

Společnost UNIBEST CZ s.r.o.zabývající se např. rozvozem jídel, nabídkou stravování v závodních jídelnách  apod., hledala vhodný informační systém pro své obchodní aktivity. Firma podniká především  v oblasti gastronomie. Vydává obědy a pronajímá salonky, také provozují bistra a kantýny. Z dřívějších obchodních vazeb bylo vedení spokojeno s IS HELIOS iNUVIO, a tak si tento systém zvolili i pro tuto společnost. 
DOORNITE s.r.o. (dříve Masonite CZ spol. s r.o.) - HELIOS iNUVIO
20.12.2020

Společnost ASG solutions SE má v péči zákazníka DOORNITE s.r.o.
DOORNITE s.r.o. (dříve Masonite CZ spol. s r.o.) - HELIOS iNUVIO
20.12.2020

Společnost ASG solutions SE spravuje chod informačního systému zákazníka DOORNITE s.r.o. (dříve Masonite CZ spol. s r.o.), který používá HELIOS iNUVIO. DOORNITE s.r.o. se řadí mezi přední české výrobce kvalitních interiérových dveří. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.
uhDOORS s.r.o. - HELIOS Easy komplet edice INUVIO
30.9.2019

Nově vzniklá spol. uhDOORS s.r.o. potřebovala řešit obchodní firemní aktivity v oblasti interiérových zárubní a dveří. Vzhledem k menšímu počtu uživatelů pokryl tyto aktivity komplexně informační systém HELIOS Easy komplet edice INUVIO.  
Český bezdrát s.r.o. - HELIOS Easy Komplet Inuvio
5.8.2019

Společnost Český bezdrát s.r.o. hledala systém, kterým by mohla automatizovaně řešit své firemní procesy v oblasti nákupu, prodeje a fakturace. Toto se jim podařilo vyřešit v systému HELIOS Easy komplet INUVIO, za pomocí programové úpravy spol. ASG solutions SE. Výrazně se tak zkrátí čas v oblasti fakturace vůči zákazníkům. Automatiázované procesy se stávají stále frekventovanějším požadavekem při výběru informačních systémů.
TOP Flight Technics s.r.o. - HELIOS Easy Komplet
24.4.2019

TOP Flight Technics s.r.o., společnost zabývající se především podporou a údržbou letadel, si ve Výběrovém řízení zvolila, k řešení svých informačních potřeb, systém HELIOS Easy Komplet, pomocí kterého zvládnou všechny základní agendy potřebné pro bezproblémový chod firmy, a to od ekonomické oblasti, přes obchodní sféru. Jedná se opět o multilicenci (9+1 db), kteoru mohou použít i pro další společnosti. Řešení IS HELIOS Easy pamatuje na event.růst firem, a tak je možné kdykoliv migrovat na vyšší verzi HELIOSU, a tím eliminovat náklady spojené se změnou IS.
Dotační projekty "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců"
29.3.2019

Dotační projekty, v rámci odborného vzdělávání zaměstnanců, se zabývají problematikou adaptability pracovní síly v podnicích na neustále se měnící situaci na trhu. Pro zvýšení konkurenceschopnosti a rozšíření činnosti musí zaměstnavatelé disponovat kvalifikovanou pracovní silou. Projekt POVEZ II proto řeší jednak problém nesouladu mezi dovednostmi a kvalifikačními předpoklady nabízenými a požadovanými, tedy nedostatečnou flexibilitu pracovní síly (včetně flexibility profesní), a dále problém neochoty zaměstnavatelů investovat do vzdělávání vlastních zaměstnanců. Z monitoringu ÚP ČR přitom vyplývá, že zaměstnavatelé často nejsou spokojeni s kvalifikací nových zaměstnanců a nezřídka je přeškolují. S oživením ekonomiky a vyšší poptávkou po pracovní síle lze tedy při strnulém systému počátečního vzdělávání očekávat prohloubení tohoto problému, který pomáhá řešit právě předkládaný projekt.
Obraťte se na zkušené specialisty v oboru dotačních projektů, kteří vám rádi poradí, jaké dotační projekty můžete využít ve sprospěch odborného vzdělávání stávajících zaměstnanců,  ale také k proškolení zamětnanců v rámci implementace nového informačního systému .

Kontakt na dotačního poradce:

  Eva Nezmeškalová
  +420 603 882 909

  STRATUS LYNX s.r.o.
  Strategické poradenství
  Dotační management
  Vzdělávací agentura
  www.stratuslynx.cz

 

MEGACORP, společnost s r.o. - HELIOS Easy Výroba Komplet
25.3.2019

Multilicenci HELIOS Easy Výroba Komplet  (9 + 1 db), využije ke svému podnikání i společnost MEGACORP, společnost s r.o. a současně i firma TRIMEX REALITY, a.s.. Balíček HELIOS Easy Výroba Komplet, obsahuje všechny základní moduly určené pro řízení výroby a je doplněn o ekonomickou agendu. V základu obsahuje moduly jako jsou: Účetnictví, Pokladna, Majetek, Sklady, Nabídky, Objednávky a rezervace, Fakturace, Obchodní partneři a CRM, Mzdy – 25 výplat Easy, Technická příprava výroby, Řízení výroby, Kniha jízd.
GSCaltex Czech s.r.o. - HELIOS Orange edice INUVIO
14.1.2019

Společnost GS Caltex Czech s.r.o. v Karviné je první evropskou pobočkou mateřské korejské rafinerské a petrochemické společnosti GS Caltex. Pro své podnikání si vybrali komplexní IS HELIOS Orange edice INUVIO, který je zaulal svými výrobními moduly a řešením automatiozvaných procesů.  Kvaltiním informačním systémem potřebovali řešit především výrobní procesy polypropylenových směsí a LFT termoplastů, které mají široké použití nejen v automobilovém průmyslu (palubní desky, nárazníky, středové konzoly atd.), ale též při výrobě spotřebního zboží, jako jsou ledničky, pračky a další domácí elektrospotřebiče.
GESS-CZ, s.r.o. - HELIOS Easy Komplet
18.12.2018

Společnost GESS-CZ, s.r.o., se sídlem v Hranicích, si pořídila samostatnou multilicenci (9+1 db) z balíčků řady softwarů pro menší firmy, a to HELIOS Easy Komplet. Tyto systémy mají výhodu v tom, že se dají, v případě růstu firmy, kdykoliv povýšit na vyšší verzi, a to HELIOS Orange, který již obsahuje daleko větší počet funkcionalit a modulů, které pokrývají i  velmi specifické procesy ve firmě.
DANTYRE shop s.r.o. - HELIOS Easy Komplet
14.12.2018

Nově vzniklá firma, DANTYRE shop s.r.o., která se zabývá velkoobchodem, maloobchodem, nákuem, prodejem a servisní činností, si pořídila multilicenci HELIOS Easy Komplet (9+1 db). Jedná se o jeden z balíčků řady HELIOS Easy, který obsahuje všechny základní agendy potřebné pro bezproblémový chod firmy. Obsahuje tyto základní moduly: Účetnictví, Pokladna, Majetek, Sklady, Nabídky, Objednávky a rezervace, Fakturace, Obchodní partneři a CRM, Mzdy – 25 výplat Easy, Kniha jízd.
Zákazník HYDROMA, spol. s r.o. migroval na edici INUVIO
30.11.2018

Dlouholetý zákazník systému HELIOS Orange, spol. HYDROMA, spol. s r.o., využil možnosti migrace na edici INUVIO. Přechodem na tuto verzi může zefektivnit své firemní procesy, a ještě více přizpůsobit práci v systému svým uživatelským potřebám.  V základu edice INUVIO je spousta nových funkcionalit a způsobů ovládání, která se odvíjí od velmi úzké spolupráce tvůrce systému spol. Asseco Solutions, a.s. s uživateli systému HELIOS.
HELIOS Orange edice iNUVIO - nová generace informačního systému
28.11.2018

Co je to HELIOS Orange edice iNUVIO?

HELIOS Orange edice iNUVIO je nová generace informačního systému.

Mnohem efektivnější, mnohem srozumitelnější. Důležité akce jsou rychleji dostupné a potřebné informace se zobrazují ve chvíli, kdy je potřebujete. Vše díky úzké spolupráci Asseco Solutions se zákazníky. Pouze tím mohla vzniknout nová edice oblíbeného informačního systému HELIOS Orange. Uživatelé HELIOSU, které používají starší verze HELIOS Orange mohou kdykoliv migrovat na edici INUVIO.

 

JPMB Technology, s.r.o. - HELIOS Easy Výroba
25.7.2018

Firma JPMB Technology, s.r.o. si vybrala nový informační systém HELIOS Easy Výrobu, který je určený menším firmám, které potřebují řešit výrobní procesy. Systém obsahuje v základním provedení Sklady, Výrobní čísla a šarže, Kompletace, Nabídky, objednávky a rezervace, Fakturace, Výroba - technická příprava výroby, Řízení výroby, Reklamace, Hromadné ověření organizací v ARES a Creditcheck, také je možné si dokoupit i další rozšiřující funkionality.
RPS Ostrava a.s. - HELIOS Orange
14.5.2018

RPS Ostrava a.s., je projekčně inženýrská společnost působící na českém i zahraničním trhu od roku 1997. Firma zajišťuje dodavatelsko-inženýrskou činnost, projektové činnosti, provádění staveb, dodávky technologických celků a ocelových konstrukcí v oblasti energetiky, zpracování biomasy, koksoven a úpraven nerostných surovin. Společnost se rozhodla změnit informační systém, a to za podpory dotačního programu, a vybrala si kompelxní IS HELIOS Orange. V rámci své projektové činnosti využijí především modul Řízení projektů, který je určený pro tento typ činnosti, a zároveň je úzce integrovaný s ostatními důležitými agendami využívanými v rámci řízení podnikových procesů.
BRAMMER CZECH a.s. - HELIOS Orange
8.4.2018

Společnost BRAMMER CZECH a.s., přední evropský distributor průmyslových produktů, oprav, generálních oprav a služeb, se rozhodla pro změnu informačního systému a vybrala si kompexní informační systém HELIOS Orange. Komplexní řešení systému dokáže ve firmě pokrýt běžné i specializoavané procesy.
BLAZE HARMONY s.r.o. - HELIOS Easy
19.2.2018

Společnost BLAZE HARMONY s.r.o. poptávala IS. Původní záměr byl HELIOS Orange. Na základě zjištění požadavků jim byl ve finále doporučen HELIOS Easy Výroba Komplet, který nejvíc vystihoval jejich aktuální potřeby, a také jim aktuálně snížil náklady na pořízení systému. Tento balíček obsahuje všechny základní moduly určené pro řízení výroby a je doplněn o ekonomickou agendu. HELIOS Easy je možné kdykoliv rozšířit o další funkcionality. Systém nabízí, mimo jiné, svižný reporting, precizní controlling a manažerské vyhodnocování, nadstandardní možnosti uživatelského přizpůsobení (nastavitelné editory, tvorba vlastních atributů, volba vizualizace informací apod.).
JFB Capital Company a.s. - HELIOS Easy
22.1.2018

Společnost JFB Capital Company a.s. hledala IS vhodný ke svému typu podnikání. Rozhodli se pro HELIOS Easy, a to ze zkušeností, které získali používáním tohoto sw v jiné firmě. Přednastavená databáze umožňuje rychlé a bezproblémové nasazení systému. HELIOS Easy představuje profesionální ERP systém, který  roste s firmou. Firmy si mohou vybrat z nabídky tzv. balíčků, které je možné pořídit za zvýhodněnou cenu. Standardní balíčky HELIOS Easy vychází z nejvíce poptávaných konfigurací informačního systému HELIOS Easy.
Naše Vinotéka - víno se zárukou - HELIOS Orange
20.11.2017

Informační systém se rozhodla změnit i společnost Naše Vinotéka - víno se zárukou. Na základě referencí byl vybrán IS HELIOS Orange. Hlavní činností firmy je prodej sudových a lahvových vín, nabídka ochutnávek, dárkových a odnosných obalů, nabídka vývrtek, doplňků, burčáku, punče apod. HELIOS by měl pokrýt základní firemní procesy v oblasti ekonomické agendy, nabídky, objednávky, přímý kontakt se zákazníky v rámci  pokladního prodeje apod. 
Vrána, s.r.o. - HELIOS Orange
2.9.2017

Firma Vrána, s.r.o. si ve výběrovém řízení zvolila informační systém HELIOS Orange. Obchodní centrum společnosti Vrána, s.r.o. prodává stavební materiál od všech známých a renomovaných výrobců a v neposlední řadě dodává na trh interiérové dveře a zárubně vlastní výroby, a to včetně veškerých doplňků ke dveřím i do celého interiéru. Ve firmě bylo třeba, mimo ekonomickou agendu, řešit i výrobní a obchodní procesy.
ELFE, s.r.o. - HELIOS Orange
2.8.2017

Strojírenská firma ELFE, s. r. o. si ve výběrovém řízení vybrala nový informační systém HELIOS Orange. Aktivity společnosti zasahují do mnoha průmyslových oblastí. Společnost ELFE, s.r.o. vyrábí stroje, zařízení a náhradní díly, především pro zahraniční zákazníky. Firma se zaměřuje spíš na malosériovou, zakázkovou výrobu dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. 
HON – kovo s.r.o.
22.3.2017

Společnost HON–kovo s.r.o. hledala informační systém, kterým by pokryla své firemní procesy. Ve výběrovém řízení zvítězil IS HELIOS Orange. HON–kovo s.r.o. zásobuje  svými kovovými komponenty mateřskou společnost HON a.s., která je dominantním výrobcem kancelářského nábytku v ČR.  Firma HON–kovo s.r.o. dále vyvíjí a vyrábí kovové díly z plechů a profilů pro jiná průmyslová odvětví.
KOMA FACADE s.r.o. (původně DOSTING, spol. s r.o.) - HELIOS Orange
14.2.2017

KOMA FACADE s.r.o. (původně DOSTING, spol. s r.o.) je středně velkou firmou působící v oblasti stavebnictví. Již více jak 20 let jsou partnerem zákazníků pro zateplení, prosvětlení a opláštění staveb se specializací na moderní prosklené a provětrávané fasády s nejrůznějšími obkladovými materiály a střešní světlíky všech typů. Pro své podnikání si, v letošním roce, vybrali  komplexní informační systém HELIOS Orange. Své firemní aktivity tak dostanou pod kontrolu, a budou moci snáze dosahovat svých strategických cílů.
Pavel Novotný - MegaSladkosti
10.1.2017

Pavel Novotný (MegaSladkosti) si pořídil IS HELIOS Easy Komplet. Zvolil si jeden z cenově výhodných balíčků, jehož pořízením automaticky získal 9+1 db. V balíčku HELIOS Easy Komplet je možné vést základní agendu potřebnou pro správný chod firmy, a to od Účetnictví, přes Skladovou evidenci, Nabídky, objednávky a rezervace,  Fakturaci, Mzdy apod. IS řady HELIOS Easy jsou přizpůsobivé systémy, určené především pro menší společnosti a živnostníky, které jsou kdykoliv připravené na růst firmy.
Plány ukončení podpory produktů Microsoft
21.12.2016

V důsledku kontinuálního rozvoje produktů HELIOS Orange a rovněž průběžného vývoje softwarových produktů třetích stran je pro bezproblémový provoz HELIOS Orange zapotřebí aktualizovat parametry používaného technického vybavení a softwarového prostředí. V této souvislosti prosím věnujte pozornost oběma zde uvedeným oddílům – jak Technologickým nárokům, tak Důležitým změnám.

 V tomto oddíle naleznete informace o termínech ukončení podpory softwarových produktů společnosti Microsoft (tj. sloupec „Ukončení hlavní podpory Microsoft“), termínech, ve kterých toto zohledňuje naše společnost (tj. sloupec „Ukončení Asseco Solutions“) a v neposlední řadě informace o vlivu této skutečnosti na produkt HELIOS Orange.

Jelikož po termínu ukončení hlavní podpory ze strany Microsoftu již Microsoft u daného produktu negarantuje kompatibilitu s produkty třetích stran (již se nejedná o tzv. Podporované prostředí), nezbývá nám než HELIOS Orange dále rozvíjet (vyvíjet další update a upgrade) pouze v Podporovaném prostředí. To jinými slovy znamená, že nové verze APV HELIOS vydané po ukončení podpory ze strany Microsoftu, resp. po ukončení podpory ze strany Asseco Solutions, jsou vyvinuty k provozování výhradně v Podporovaném prostředí.

Dovolujeme si upozornit, že pokud budete HELIOS Orange provozovat v nepodporovaném prostředí a současně si stáhnete novou verzi HELIOS Orange vydanou po příslušném datu ukončení podpory ze strany Asseco Solutions, přestává být naše společnost odpovědná za případné vady takovéhoto HELIOS Orange. Všem svým zákazníkům proto doporučujeme, aby vždy nejpozději k níže uvedenému datu ukončení podpory Asseco Solutions přešli na aktuální software podporovaný společností Microsoft.

 

MS SQL Ukončení hlavní podpory Microsoft     Ukončení Asseco Solutions
Microsoft SQL Server 2008 a 2008 R2 8.7.2014     30.9.2016
Microsoft SQL Server 2012 11.7.2017     11.7.2017
Microsoft SQL Server 2014 9.7.2019     9.7.2019

 

Windows Servers Ukončení hlavní podpory Microsoft     Ukončení Asseco Solutions
Microsoft Windows Server 2003 a 2003 R2 13.7.2010     15.7.2015
Windows Server 2008 a 2008 R2 13.1.2015     30.9.2016
Windows Server 2012 a 2012 R2 9.1.2018     9.1.2018

 

Windows Desktops Ukončení hlavní podpory Microsoft     Ukončení Asseco Solutions
Windows XP 14.4.2009     15.7.2015
Windows Vista 10.4.2012     30.9.2016
Windows 7 13.1.2015     30.9.2017
Windows 8 9.1.2018     9.1.2018
Windows 8.1 9.1.2018     9.1.2018
Windows 8.1 Embeded 9.1.2018     9.1.2018
Windows 10 13.10.2020     13.10.2020

 

MS Office Ukončení hlavní podpory Microsoft     Ukončení Asseco Solutions
Microsoft Office 2007 10.9.2012     30.9.2016
Microsoft Office 2010 13.10.2015     30.9.2016
Microsoft Office 2013 4.10.2018     4.10.2018

 

POZOR! Helios po 30.9.2016 nepojede v nepodporovaném prostředí Microsoft
20.9.2016

Vážení zákazníci,
věnujte, prosím, pozornost následující informaci, týkající se končící podpory některých softwarových produktů společnosti Microsoft a upozornění na vliv, této skutečnosti, v souvislosti s provozem informačních systémů HELIOS. Ukončení podpory se týká následujících produktů:

 Microsoft SQL Server 2008 a 2008 R2

 Windows Server 2008 a 2008 R2

 Windows Vista

 Microsoft Office 2007

 Microsoft Office 2010

(více informací naleznete kliknutím na záhlaví této informace)

MARZS, spol. s r. o. - Helios Orange
28.6.2016

Firma MARZS, spol. s r. o. si, v rámci svého podníkání v oblasti prodeje stavebního materiálu, kameniva apod., vybrala informační systém Helios Orange
Frýdecká skládka, a.s.
29.4.2016

Společnost Frýdecká skládka, a.s. si vybrala IS Helios Orange, kterým potřebuje pokrýt základní eknomickou agendu, v rámci svého podnikání. Posláním společnosti je komplexní nakládání s odpady, tj. sběr, svoz, třídění, úprava a konečné odstranění prakticky všech v regionu se vyskytujících odpadů, vč. nebezpečných
TOMA RECYCLING a.s.
3.9.2015

Nově vzniklá společnost, TOMA RECYCLING a.s., byla založena za účelem realizace akvizic do odvětví zpracování a recyklace plastů. Základní činností firmy je tedy komplexní recyklace PET lahví s následnou regranulací. Pro zpracování ekonomických údajů, vyhodnocování, plánování a řízení všech firemních procesů, si společnost zvolila komplexní informační systém Helios Orange.
BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
27.8.2015

Ve společnosti BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o. byly zahájeny implementační práce, v souvislosti s pořízením komplexního informačního systému Helios Orange. Součástí licence jsou i specifické moduly systému, jako jsou VÝROBA a TPV, které významně podporují komplexní řízení všech typů výroby. Na technickou přípravu výrobních procesů, která je schopna vytvářet a uchovávat „životopis“ výrobku, navazuje produktivní řízení a plánování efektivní výrobní činnosti.
Prepaid Solutions a.s. - Helios EASY
15.6.2015

Prepaid Solutions a.s., je předním českým poskytovatelem programů předplacených karet. Specializuje se na poskytování programů karet pro různé obchodní potřeby, a dodává řešení na klíč pro řízení karetních operací. Pro svou obchodní činnost, v oblasti platebních programů, si zvolili informační systém Helios EASY. V případě růstu firmy mohou systém kdykoliv, bez implementačních nákladů, rozšířit na Helios Orange, který se specializuje i na specifické firemní procesy a dispojuje obsáhlejší funkcionalitou.
SmartCargo vybralo systém
5.5.2015

Společnost SmartCargo si vybrala systém Helios EASY a dodavatele ASG solutions SE, která jako jediná splnila podmínky jak finanční, tak časové a v šibeničně krátkém termínu jednoho měsíce rozběhne systém v ostrém provozu.
Dotace z EU
7.4.2015

Máte nárok na dotaci? Potřebujete znát odpověď na otázku, zda výdaje, spojené s realizací projektu, mohou být hrazeny z finanančních prostředků strukturálních fondů EU? K získání těchto informací využijte dotačního dotazníku
JOB AIR Technic a.s.,
29.1.2015

JOB AIR Technic a.s. patří mezi největší certifikované opravny letadel typu Airbus a Boeing. Mezi hlavní činnosti patří údržba, lakování, modifikace  a repase letounů, prodej náhradních dílů, proškolování mechaniků apod. Společnost hledala pro své firemní potřeby vhodný informační systém. V letošním roce se rozhodli pro pořízení komplexního IS Helios Orange. Jako dodavatele si vybrali spol. ASG consulting.
 
 
FELOMA, s. r. o. - Helios EASY
28.11.2014

FELOMA, s. r. o. se rozhodla změnit svůj stávající sw za IS, který jim umožní více se přizpůsobit firemním potřebám. Firma projektuje a instaluje elektrické silové a slaboproudé zařízení, provádí komplexní služby od projekce, až po montáž a následný servis zařízení spolu s technickou podporou. FELOMA, s. r. o.  si vybrala IS Helios EASY, který (jako plnohodnotný ERP systém) bez problému zvládá nejpotřebnější agendu pro základní podnikání. Velkou výhodou je možnost snadného přechodu na vyšší verzi Helios Orange bez nutnosti nového zaškolení ovládání programu. Helios Orange je pak schopen, v případě potřeby, pokrýt i specifické firemní procesy, jako je např. Řízení projektů, Servis, Výroba, Doprava apod.
Return Trade s.r.o. používá Helios EASY
13.10.2014

Firma Return Trade s.r.o. provádí nedestruktivní NDT zkoušení materiálů pomocí ultrazvuku a magnetů. Firemní procesy, které v tomto směru ve firmě probíhají, budou zpracovávat v informačním systému Helios EASY. Jako dodavatele systému si zvolili společnost ASG consulting.
 
AJ AIR s.r.o. jede na EASY
1.9.2014

Společnost AJ AIR s.r.o., zabývající se poradenstvím v oblasti civilního letectví, zahájila svou činnost v informačním systému Helios EASY, který je schopen pokrýt veškeré základní firemní procesy, související  s podnikáním  v oblasti poskytování služeb.
PILANA TOOLS s.r.o.
28.8.2014

Nově vzniklá společnost PILANA TOOLS s.r.o., jejíž firemní aktivity navazují na úspěšnou tradici výroby nástrojů a nářadí, patřící do skupiny spolupracujících firem PILANA, si pro svou činnost  také zvolila  komplexní informační systém Helios Orange. Dodavatelem systému je společnost ASG consulting
Svarservis bude používat Helios orange
28.2.2014

Společnost Svarservis ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému, který pokryje všechny procesy ve firmě. K dnešnímu dni bylo výběrové řízení ukončeno a vítězem se stal informační systém Helios orange a dodavatelem ASG consulting, firma která má s nasazováním tohoto systému desetileté zkušenosti a úroveň dodávaných služeb byla oceněna i tvůrcem systému společností Asseco tím, že ASG consulting je Gold partnerem.   
Ukončení podpory Windows XP a Windows Server 2003
12.12.2013

Vážení uživatelé systémů HELIOS Orange a HELIOS Easy,

 

dovolte nám, abychom Vás s dostatečným předstihem informovali o plánovaném ukončení podpory Windows XP a Windows Server 2003 pro informační systémy HELIOS Orange a HELIOS Easy

ke dni 14. 7. 2015.

Ze strany společnosti Microsoft bude podpora Windows XP ukončena dne 8.4.2014 a podpora Windows Server 2003 bude ukončena dne 14.7.2015.

 

O pomoc s přechodem na vyšší verzi uvedených systémů můžete též požádat naše konzultanty.
CERTIFIKACE ISO 9001:2008 a 10006:2003
10.12.2013

v letošním roce obhájila naše společnost certifikaci mezinárodní normy ISO 9001:2008zahrnující oblast systému managementu (řízení) jakosti (SMJ nebo QMS z anglického Quality Management Systems) a certifikaci ISO 1006:2003 (Management jakosti projektů), která se zaměřuje především na procesy při řízení projektů.
Bruker s.r.o.
14.10.2013

Firma Bruker s.r.o. nás, na základě získaných referencí, oslovila ohledně navázání spolupráce v oblasti informačního systému Helios Orange. Ve firmě jsme provedli analýzu a nyní zde probíhá smluvní jednání. 
FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.
4.10.2013

FERRAM STROJÍRNA, s.r.o. řeší své firemní procesy  již dlouhodobě v IS Helios Orange. Nyní se rozhodli pro rozšíření systému výrobních procesů, formou nadstavby stávajícího IS, o "plánovací nástroj" (APS).  Na základě těchto požadavků bylo vyhlášeno výběrové řízení, kterého jsme se zúčastnili a na závěr byli vybráni jako dodavatelé.  Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti řízení výroby jsme navrhli řešení pokročilého plánování výroby (APS), které plně vyhovovalo požadavkům zadávací dokumentace.  
Konec podpory MSSQL 2005
26.7.2013

Vážení uživatelé informačního systému Helios Orange,
 
v souvislosti s ukončením podpory ze strany Microsoft ke dni 12.4.2011 dojde k ukončení podpory MS SQL 2005 serveru v HELIOS Orange k 1. září 2013.

Od 1. září 2013 bude možné stažení nové verze HELIOS Orange pouze s verzí MS SQL 2008 a vyšší!

 
Eirtech Aviation Czech Republic a.s.
2.7.2013

Firma Eirtech Aviation Czech Republic a.s., která se specializuje na technickou údržbu letadel, si pro svou podnikatelskou činnost vybrala informační systém Helios Orange. Dodavatelem systému je ASG consulting. Eirtech Aviation otevřela své nové hangáry pro údržbu, lakování, rekonstrukce apod., v blízkosti společnosti Job Air. 
GRIPPER SYSTEMS s.r.o. jede na EASY
25.6.2013

Společnost GRIPPER SYSTEMS s.r.o. vybrala informační systém. Rozhodli se pro IS Helios EASY. Systém je určený pro menší zákazníky, kteří ale očekávají funkcionalitu větších systémů za přijatelnou cenu. Přednastavený systém vč.databáze se tak stává snadným rozjezdem firmy bez nutnosti nastavování mnoha číselníků.  
Společnost WHS-handling vybrala systém
1.6.2013

Společnost WHS-handling vybrala informační systém. Společnost se zabývá výrobou, programováním a servisem robotizovaných pracovišť. Vítězem se stal systém Helios orange a dodavatelem systému firma ASG consulting. Naší předností jsou zkušenosti s podobným typem výroby a nemalé zkušenosti s řízením projektů. Datum ostrého provozu je stanoven na 1.9.2013.
FLAME System s.r.o.
14.4.2013

IT firma FLAME System s.r.o., specializující se na IT poradenství, správu výpočetní techniky, dodávky hw a sw apod., hledala pro svou činnost vhodný informační systém. Na základě  výběrového řízení zvítězil informační systém Helios Orange, jehož dodavatelem je spol. ASG consulting. 
CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.
27.2.2013

Společnost CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o., se zahraniční účastí (Itálie), hledala pro své firemní procesy vhodný informační systém. Na základě výběrového řízení byl vybrán IS Helios Orange. Dodavatelem je spol. ASG consulting. Firma působí převážně v oblasti výroby plastových uzávěrů pro nápoje, kosmetiku a domácí čistící prostředky.Novým IS potřebují řešit nejen výrobní procesy, ale chtějí mít i dokonalý přehled z ekonomického hlediska. Jeden ze závodů spol. CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.  se nachází v průmyslové zóně města Florencie (IT).
UNICO MODULAR
28.12.2012

Společnost UNICO MODULAR a.s. po výběrovém řízení vybrala systém Helios orange a dodavatele ASG consulting i kvůli referencím z oboru a zkušenostmi se zakázkovou výrobou, protože UNICO MODULAR se zabývá výstavbou z modulárních systémů pro zákazníky v celé Evropě.
eLed vybral systém
20.12.2012

Společnost eLED si vybrala informační systém. Vzhledem k referencím v obslati řízení projektů byl vybrán systém Helios orange.
SPINBEL, s.r.o.
21.11.2012

Společnost SPINBEL, s.r.o. hledala software, kterým by komplexně  řešila informační potřeby ve své firmě. Na základě referencí jednoho z našich zákazníků se rozhodli pro pořízení IS Helios Orange. Modulové řešení sw Helios Orange poskytuje rovněž zákazníkovi komfort v podobě efektifity nákladů na pořízení IS - "dokupujeme pouze to, co používáme".
CERTIFIKACE ISO 9001:2008 a 10006:2003
8.10.2012

letos naše společnost opět obhájila certifikaci mezinárodní normy ISO 9001, na  jejímž základě nám byl udělen certifikát ISO 9001:2008, zahrnující oblast systému managementu (řízení) jakosti (SMJ nebo QMS z anglického Quality Management Systems). Zároveň jsme byli nově certifikováni i normou ISO 10006 (Management jakosti projektů), která se zaměřuje především na procesy při řízení projektů, zvyšování jejich kvality, přičemž nabádá ke komplexnímu pohledu na řízení projektů. Na základě této certifikace jsme se stali držiteli certifikátu ISO 1006:2003.
Pilana Metal vybrala informační systém
1.10.2012

Společnost Pilana Metal ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému. Vybrala komplexní informační systém Helios orange a dodavatele ASG consulting. s.r.o.
Společnost HYDROMA změnila dodavatele
1.10.2012

Společnost HYDROMA změnila dodavatele služeb pro systém Helios Orange. K termínu 1.10.2012 jsme převzali zákazníka HYDROMA do své péče. Od tohoto okamžiku poskytujeme konzultační služby v plném rozsahu.
Armaturka Krnov vybrala systém
14.8.2012

Společnost Armaturka Krnov vybrala informační systém a vítězem se stal Helios Orange. Implementaci provede ASG consulting díky referencím v oblasti výroby. Start ostrého provozu je 1.1.2013, což s ohledem na složitost procesů u zákazníka je termín velmi krátký.
Web Paul Lange jede na technologii Kentico
20.6.2012

Web Paul Lange jede na technologii Kentico. Dnes proběhl kontrolní den a do konce tohoto měsíce aplikujeme doporučení odborníků Kentico a potom přecházíme do druhé části projektu a to je rozjezd prvních dropshippingových webů na bázi technologie Kentico.
ASG consulting - obchodník roku 2011
21.3.2012

Včera společnost Asseco solutions - tvůrce informačního systému Helios - vyhlašovala výsledky roku 2011. Jednou z vyhlašovaných kategorií byla obchodník roku a tu získala spolenost ASG consulting. Rádi bychom poděkovali našim zákazníkům, protože tuto cenu jsme získali právě díky jim. 
Společnost ALITRON-OST vybrala systém
1.2.2012

Společnost ALITRON-OST ze Zlína vybrala informační systém Helios orange na základě referencí. Plné pokrytí procesů zajišťuje ASG consulting svými konzultanty.
Mittrade přechází na Kentico
7.12.2011

Společnost Mittrade si vybrala dodavatele na dodávku firemního portálu na bázi CMS Kentico. ASG consulting bude v příštích 2 měsících realizovat dodávku a propojení portálu s firemním systémem Helios orange. Hlavní výhodou je technologická vyspělost obou systémů a zkušenosti firmy ASG consulting s propojením obou aplikací. Status ASG consulting jako gold partnera Kentico je garancí pro zákazníka, že poskytované služby jsou na standardizované úrovni.
Dotační titul vypsán
7.12.2011

Oproti předpokladu se nejedná o IV. kolo, ale prodloužení III. kola výzvy
Registrační žádosti se přijímají pouze v období: 16.1 až 12.2.2012
Plné žádosti se podávají od 1.2 do 15.5.2012
Alokováno je 350 mil.
V případě převisu objemu registračních žádostí o 20% oproti alokaci financí bude pravděpodobně příjem registračních žádostí ukončen. Tedy kdo dříve přijde …..
Více informací naleznete na:
http://www.czechinvest.org/ict-v-podnicich-vyzva-iii-prodlouzeni


Společnost OPALL-AGRI si vybrala
5.12.2011

Společnost OPALL-AGRI, výrobce zemědělské techniky ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému. Vyhrál systém Helios orange a dodavatelem bude ASG consulting, která díky zkušenostem a referencím v regionu nabídla nejvýhodnější podmínky.
Velkoobchod ADOBY vybral systém
29.11.2011

Společnost ADOBY ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému. Vyhrál systém Helios EASY pro 5 uživatelů. Jednoduchost systému, rychlost nasazení a reference zákazníků ASG consulting rozhodla při tomto výběrovém řízení.
Flame vybrala dodavatele
21.11.2011

Společmost FLAME vybrala dodavatele pro OnLine Backup systém. Výběrové řízení na dodávku softwaru pro zálohování bylo ukončeno a vítězem je firma ASG consulting. Projekt bude realizován v průběhu 24 měsíců a zahrnuje důkladnou analýzu a programátorské práce včetně testování a zkušebního provozu.
XiNTECO vybralo dodavatele
9.11.2011

Společnost XiNTECO ukončila výběrové řízení na dodavatele informačního systému. Vyhrála firma ASG consulting se systémem Helios orange i díky modulu řízení projektů, který je stěžejní pro pokrytí všech procesů ve firmě XiNTECO.
KOMA-Industry, s.r.o. vybrala systém
9.11.2011

Společnost KOMA-Industry, s.r.o. ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému, dokument management systému, webové aplikace a e-shopem s potřebnou integrací. Nejlépe všechny požadavky pokryla firma ASG consulting s informačním systémem Helios orange, DMS - ELO a CMS na bázi technologií Kentico software.Hlavní výhodou firmy ASG consulting je plná integrace nabízených řešení  do ERP Helios orange.KOMA-Industry ocenila implementaci IS Helios Orange ve své firmě.
Koma modular construction vybrala dodavatele
7.11.2011

Společnost KOMA modulra construction ukončila výběrové řízení na dodávku skladových terminálů pro práci s čárovým kódem. Vítězem výběrového řízení je společnost ASG consulting. Přeností námi navrhovaného řešení je plná integrace s informačním systémem Helios orange a 100% pokrytí požadovaných procesů. 
Koma modular construction - nové plánování výroby
7.11.2011

Společnost KOMA modular construction vybrala dodavatele na dodávku Software pro operativní plánování výroby. Vítězem výběrového řízení je společnost ASG consulting, jejíž nabídka a zkušenosti s výrobou nejlépe vyhověly požadavkům zadavatele.
Firma APUSENI vybrala dodavatele webu
6.11.2011

Stavební společnost APUSENI si vybrala dodavatele pro aplikaci webového portálu. Po několika neúspěšných pokusech s free systémy se rozhodli pro technologii firmy Kentico software a dodavatele ASG consulting. Předností navrhovaného řešení je robustnost a rychlost nasazení aplikace do rutinního provozu.
APL CNC vybralo web
4.11.2011

Společnost APL vybrala technologii pro svůj E-shop. Vítězem výběrového řízení je technologie firmy KENTICO software a dodavatelem ASG consulting. Podmínkou dodávky bylo propojení s nformačním systémem Helios orange.
Kardex vítězí
18.10.2011

Společnost ASG consulting ve spolupráci se společností KARDEX, dodavatelem automatizovaných zakládacích systémů, zvítězila ve výběrovém řízení pro zákazníka, který provozuje systém Helios orange a požadoval automatizovaný zakládací systém. Hlavním důvodem výhry byla reference u zákazníka s Heliosem orange, u kterého je zařízení v rutinním provozu již několik let. Propojení systému Kardex s informačním systémem Helios orange je z dílny společnosti ASG consulting.
Recertifikace ISO 9001:2009
12.10.2011

Dnešního dne společnost ASG consulting obhájila certifikaci QMS ISO 9001:2009. Certifikát je vždy na tři roky a ASG consulting jej obhájila již po potřetí. Mezitím probíhá roční recertifikační audit, jehož úkolem je prověřit, zda jsou dodržovány navržené standardy, postupy a procesy a to jak z hlediska dodavatelů, jejich hodnocení, tak z hlediska vybraného vzorku zákazníků společnosti ASG consuting. Všechny nezávislé testy dopadly na 100% a firma obhájila certifikát na další období. Z certifikace dodavatelů nejlépe dopadla společnost Kentico software, a to jak z hlediska reakční doby, tak z hlediska kvality HelpDesku. 
ECHO alarm vybral systém
10.10.2011

Společnost ECHO alarm si vybrala infomrační systém pro zajištění a automatizaci všech potřebných procesů. Společnost provozuje pult cerntralizované ochrany, pronájmy zařízení a potřebovala automatizovat evidence, revize a generování faktur. Po více než ročním výběrovém řízení vyhrál systém Helios orange a dodavatelem je ASG consulting s ohledem na zkušenosti jak z branže, tak s automatizací činností v Heliosu orange.
Workshop partnerů Helios
16.9.2011

 V průběhu tohoto týdne v historickém městě Tábor se realizovalo každoroční setkání obchodníků a konzultantů partnerské sítě Heliosu, kde se seznamují s novinkami systému v rámci recertifikace. Společnost ASG consulting jako vývojový partner a tvůrce modulu Řízení projektů se aktivně účastnila workshopů, kde zástupce firmy Jaromír Kovář přednášel konzultantům problematiku s tématem propojení Heliosu a Microsoft projectu a další vizualizace projektů.   
Společnost SONAVOX CZ povýšila systém
2.9.2011

Společnost SONAVOX, od jara uživatel jednoduchého Helios EASY se rozhodla rozšířit funkcionalitu o systém odvolávek a proto přešla na plnohodnotný systém Helios orange. Je to první zákazník, který využil této unikátní možnosti s plnou refundací investic do systému Helios EASY.
Společnost Paul Lange vybrala Kentico
15.8.2011

Společnost Paul Lange Ostrava si vybrala technologickou platformu, na které pojedou všechny e-shopy s cyklistickými potřebami. Ukončené výběrové řízení vyhrála technologie společnosti Kentico. ASG consulting v současné době chystá šablony pro dropshippingový obchodní model napojený na informační systém Helios orange, který firma používá.
Společnost Paul Lange změnila dodavatele
3.8.2011

Ostravská společnost Paul Lange, známý dodavatel komponentů k cyklistice změnil poskytovatele služeb k informačnímu systému Helios orange. Společnost ASG consulting převzala poskytování služeb a na základě důkladné analýzy stávajících dat, připravuje změny tak, aby se systém Helios orange stal řídícím systémem pro nový systém distribuce Dropshipping.
Pilana vybrala systém
1.7.2011

Společnost Pilana Karbid vybrala pro své aktivity informační systém Helios Orange. Otevřenost systému, jednoduchost ovládání a reference z oboru rozhodli pro systém Helios Orange a společnost ASG consulting.  Práce jsme již zahájili a rekordně krátká doba implementace - do konce prázdnin, zajišťuje zákazníkovi rychlé pokrytí potřeb firmy v plném rozsahu. 
ASG consulting - GOLD Partner KENTICO
23.6.2011

Dnešním dnem se společnost ASG consulting stala GOLD PARTNEREM KENTICO, protože splnila všechny podmínky požadované Kenticem na tento nejvyšší stupeň certifikace. Pro naše stávající i potenciální zákazníky to znamená nejvyšší standard poskytovaných služeb. 
PROLIFIC CZ s.r.o.
2.6.2011

Společnost PROLIFIC CZ s.r.o. hledala pro svou obchodní činnost řešení v oblasti  stavební výroby, obchodu s chemickými výrobky zemí Společenství nezávislých států a v obchodu s náhradními díly na železniční vozy a lokomotivy systém, kterým by komplexně pokryla své firemní aktivity. Zvolili si informační  systém Helios Orange, který splnil jejich představy o komplexním vedení firmy.
SONAVOX CZ s.r.o. jede na EASY
18.5.2011

SONAVOX CZ s.r.o.  zajišťuje návrh řešení pro automobilový průmysl, především v oblasti výroby reproduktorů, ale také dodávku audio zesilovačů, domácích  multimédií a profesionálních  a komerčních aplikací pro zákazníky ve více než 30 zemích celého světa. Pro svou činnost si zvolili informační systém Helios Easy, jehož dodavatelem je společnost ASG consulting.
ASG consulting - nový web
26.4.2011

Společnost ASG consulting s.r.o. spustila nový web, který chystala několik týdnů. Nešlo jen o překlopení obsahu z webu starého, ale i doplnění o další informace.
 
VT Hranice s. r. o. jede na EASY
4.4.2011

Firma VT Hranice s. r. o. si ke své činnosti v oblasti komplexní i dílčí realizace staveb zvolila informační systém Helios EASY. Společnost hledala systém, kterým si mohou pokrýt veškeré služby, týkající se  zajištění realizací montážních celků technického zařízení budov (voda, topení, plyn,vzduchotechnika apod.).  
ASG splnilo podmínky certifikace
26.2.2011

Společnost ASG consulting splnila certifikační podmínky produktu Kentico CMS pro úroveň Solution partner. Certifikát v detailu článku.
Nákupní dům vybral systém
15.2.2011

Společnost Nákupní dům s.r.o. si vybrala řešení pro internetové obchody provozované touto společností. Mezi řadou nabízených řešení byl vybrán CMS systém Kentico nabízený společností ASG consulting nejen pro technologickou vyspělost, dobré reference po celém světě, ale i možností propojení s informačním systémem společnosti a to Helios Orange.  Serverová licence zajistí rozvoj aktivit firmy i v delším časovém horizontu.   

Komex trade, s.r.o.
24.1.2011

Dopravní společnost Komex trade, s.r.o. hledala jednoduché řešení pro řízení svých firemních procesů především v oblasti dopravy a fakturace. Toto se jim  podařilo nalézt v komplexním informačním sytému Helios Orange. Modul Doprava je určen pro firmy, které ke své činnosti využívají nákladní nebo osobní vozidla a mechanizmy, ať už jako hlavní obor firmy nebo pro režijní účely.
AGROzem Opava jede na EASY
11.1.2011

Společnost AGROzem Opava, s.r.o. si vybrala informační systém Helios EASY. Rozhodla cena a komplexnost moderního řešení. Přínosem je, že si firma je schopna vést většinu operativních a účetních agend ve vlastní režii díky přednastaveným funkcím a nastavením. Doba nasazení se pohybuje v řádech několika desítek hodin, a to především školení.
Blue Bridge jede na EASY
31.12.2010

Společnost Blue Bridge si na přelomu roku vybrala informační systém Helios EASY. Přestože společnost patří k menším, vybírala si firma s ohledem na dlouhou budoucnost a předpokládaný rozvoj tak, aby si po několika letech opět nemusela vybírat větší a robustnější systém, protože přechod z Helios EASY na Helios Orange je pouze změnou licečního klíče a doplatkem na Helios Orange při zachování plné refundace investice do Heliosu EASY.
Kentico CMS - web nové generace
21.12.2010

Společnost ASG consulting se stala autorizovaným partnerem společnosti Kentico. Rozhodli jsme se nabídnout služby v oblasti webových aplikací na bázi produktu Kentico CMS. Výhodou je především technologická vyspělost tohoto CMS produktu a integrací s ERP systémem Helios Orange se i pro malé a střední zákazníky otevírá možnost využití synergického efektu a začít efektivně komunikovat s koncovými zákazníky prostřednicvím vyspělých řešení.
FERRAM - stavebniny
6.10.2010

Společnost FERRAM - stavebniny ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému pro vedení všech potřebných evidencí společnosti. V závěrečném kole byly systémy SAP business one a Helios Orange. Přes nesporné kvality systému SAP business one, byl vybrán systém Helios orange s ohledem na reference v předmětu činnosti firmy a dosavadní zkušenosti pracovníků společnosti Ferram se systémem Helios Orange.
Presshydraulika s.r.o.
10.8.2010

Presshydraulika s.r.o. ukončila výběrové řízení na dodávku a implementaci komplexního informačního systému. Vítěznou nabídkou se stal IS Helios Orange, jehož dodavatelem je ASG consulting.  Presshydraulika s.r.o. , jako spolehlivý obchodní partner, tak může díky novému informačnímu systému nejen  zefektivnit všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy, ale i upevnit svou pozici na trhu z hlediska konkurenceschopnosti.
 
HUYS LAVJAN s.r.o.
30.4.2010

Společnost HUYS LAVJAN  s.r.o. je nově vzniklá firma,  jejíž  hlavní pracovní náplní je poradenství a koučování v oblasti mezilidských vztahů, které probíhá na bázi firemního  i osobního koučinku  s cílem zefektivnění vlastního potenciálu. Společnost , která  zahájila svou činnost v  letošním roce,se rozhodla své firemní procesy vést v komplexním informačním systému Helios Orange, jehož dodavatelem je  ASG consulting s.r.o. 
Koma modular construction s.r.o.
24.2.2010

Společnost Koma modular construction s.r.o. využila dotačního programu 'ICT v podnicích', který podporuje zavádění nebo rozšiřování informačních systémů s cílem zvýšení konkurenceschopnosti. Dobře zvolený informační systém, který využívá moderní technologie, je jedním z důležitých nástrojů v konkurenčním boji.  Ve výběrovém řízení zvítězil dodavatel ASG consulting s.r.o. s informačním systémem Helios Orange.  
Nákupní dům s.r.o.
15.2.2010

Nákupní dům s.r.o. se jako stabilní firma s 6-ti letou působností na trhu v oblasti internetového prodeje rozhodla pro pořízení moderního informačního systému, který by pokryl jejich firemní potřeby a pomohl tak zkvalitnit obchodní procesy směřující k maximální spokojenosti zákazníků. Všechny tyto požadavky splňuje komplexní informační systém Helios Orange, který si ke své činnosti vybrali. Dodavatelem systému je ASG consulting s.r.o.
Dotace z fondu EU pro vaše informační systémy
31.1.2010

Jsou vaše vnitropodnikové systémy (mzdové, účetní, výrobní atd.) zastaralé a potřebujete zefektivnit celkový vnitřní chod podniku? Potřebujete upevnit pozici na trhu, zkvalitnit obchodní vztahy se zákazníky a posílit konkurenceschopnost?  Jestliže ano, právě pro vás je  připraven program 'ICT v podnicích'.
ELO Digital Office s.r.o.
18.1.2010

Naše firma navázala spolupráci s mezinárodní firmou ELO Digital Office s.r.o. a stala se oficiálním distributorem pro Českou republiku v oblasti elektronické správy dokumentů, digitální archivace a řízení firemních procesů. ELO je možno si pořídit k systému Helios Orange včetně propojení nebo si pořídit ELO systém samostatně v e-shopu. ELO systém nabízí  produkty a řešení pro firmu jakékoliv velikosti. V e-shopu je možno najít 2 produkty – ELO office, který je určen pro malé podniky a ELO professional, který je vhodný pro středně velké podniky.
Optimont 2000 s.r.o.
19.10.2009

Společnost Optimont 2000 s.r.o., která se zabývá výrobou, montážemi a kompletací strojních součástí, obchodem apod., se rozhodla zefektivnit své firemní procesy za pomocí moderního, komplexního informačního systému Helios Orange. Systém využívá dlouholetých zkušeností zákazníků pro pokrytí veškerých procesů řízení ve firmách. Vyspělá technologie IS, komplexní řešení informačních potřeb, dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku, dlouholetý servis certifikovaných konzultantů atd.,se pak ve firmě stává stěžejním nástrojem v konkurenčním boji.
TOLOSANER a.s.
30.9.2009

TOLOSANER a.s., zabývající se obchodní činností v oblasti nákupu a prodeje pohonných hmot, vnitrostátní a mezinárodní dopravou ropných látek apod., si zvolila k vedení svých firemních procesů  komplexní informační systém Helios Orange.  Pro tento systém se společnost rozhodla na základě našich zkušeností  s benzínovými stanicemi.
ATLAS consulting spol. s r.o.
20.8.2009

Softwarová společnost ATLAS consulting spol. s r. o., která se věnuje  vývoji, výrobě a distribuci právních a ekonomických informačních systémů a aplikací, ukončila výběrové řízení na dodávku a implementaci informačního systému. Jedním z požadavků zadávací dokumentace byla integrace nabízeného řešení do stávajícího informačního systému /informačních a komunikačních technologií (IS/ICT) firmy zadavatele. Společnost ASG consulting obstála mezi konkurenčními nabídkami a s řešením v systému Helios Orange ve výběrovém řízení zvítězila. 
 
AMBRA-group, s.r.o. II. etapa
18.7.2009

Společnost AMBRA-Group, s.r.o. ukončila veřejné výběrové řízení na dodávku II. etapy - informačního systému - E-shop a jeho propojení se systémem Helios Orange, který byl vybrán v první etapě. V konkurenci renomovaných dodavatelů se firma ASG consulting  umístila  na prvním místě. Firma AMBRA group, s.r.o. se zabývá přípravou architektonických návrhů, projekcí a komplexní realizací interiérů „na klíč“.  
Business Intelligence v systému Helios Orange
18.5.2009

Vývojové oddělení spol. LCS International, a.s. doplnilo do systému Helios Orange funkcionalitu s názvem Helios Intelligence. V předchozích letech  byl pojem Business Intelligence  používán hlavně ve velkých podnicích a bankách a jeho nasazení bylo vnímáno jako řešení pro úzký okruh uživatelů, primárně managementu, dnes můžeme tento modul obecně charakterizovat jako soubor dovedností, znalostí, technologie a jejich aplikací nad příslušnými daty, který slouží k tomu, aby pomáhal pracovníkům na všech úrovních řízení při jejich rozhodování.
PRODOS spol.s r.o.
2.2.2009

Společnost ASG consulting se zúčastnila výběrového řízení na dodávku a implementaci informačního systému ve společnosti PRODOS spol.s r. o. Jedná se o pedagogické nakladatelství, jednoho z nejvýznamnějších tvůrců učebnic na českém trhu. Ve výběrovém řízení zvítězil Helios Orange mimo jiné i proto,že s tímto  odvětvím má Helios Orange velmi dobré zkušenosti.
PKS servis spol. s r.o.
19.1.2009

Společnost PKS servis spol. s r.o. se rozhodla v letošním roce zvolit nový informační systém, který by jim navrhnul komplexní řešení s cílem zvýšení efektivnosti podnikových procesů a vztahů. Z konkurenčních nabídek zvítězil Helios Orange, který bude implementovat tým společnosti ASG consulting. Těžištěm práce firmy PKS servis spol. s r.o. jsou rekonstrukce hydraulických zařízení, výroba zařízení i s vysokotlakou hydraulikou, servis, projekční řešení, konstrukční práce v CAD apod.
LANETE-CADservis, s.r.o.
30.10.2008

V letošním roce se rozhodla změnit informační systém společnost LANETE-CADservis, s.r.o. Ve výběrovém řízení zvítězil Helios Orange, který bude implementovat ASG consulting. Společnost LANETE-CADservis, s.r.o. se zabývá instalací softwaru, řešením hardwarových a softwarových problémů, poradenstvím v této oblasti apod. Helios Orange zvítězil mezi konkurenčními nabídkami mimo jiné i proto, že dokáže spolupracovat s CAD systémy, které jsou určeny především pro projektanty, konstruktéry, stavební techniky atd..
TOPDOORS, s.r.o.
3.9.2008

Firma TOPDOORS, s.r.o., která nabízí kompletní program interiérových dveří a zárubní včetně kování a ostatního servisu, se rozhodla změnit svůj informační systém. Z konkurenčních nabídek výběrového řízení si vybrali komplexní informační systém Helios Orange, zefektivňující všechny běžné i specializované firemní procesy. Dodavatelem systému je spol. ASG consulting, s.r.o.

 
AMBRA-group, s.r.o.
3.9.2008

Společnost AMBRA-Group, s.r.o. ukončila veřejné výběrové řízení na dodávku informačního systému. V konkurenci světových značek se umístil informační systém Helios Orange na prvním místě. Firma AMBRA group, s.r.o. se zabývá přípravou architektonických návrhů, projekci a komplexní realizaci interiérů „na klíč“.
WSW engineering s.r.o.
17.7.2008

V letošním roce zahájila svou činnost firma WSW engineering s.r.o., dynamicky se  rozvíjející společnost specializovaná na poskytování služeb v oblasti solárních technologií. Moderně smýšlející tým lidí si ke své činnosti zvolil informační systém Helios Orange, který je zaujal svou variabilitou a možností přizpůsobení se požadavkům zákazníka.
LogTech, s.r.o.
22.5.2008

Společnost LogTech, s.r.o., orientující se  na servisní činnost, dodávky automatizovaných transportních a skladovacích systémů pro letiště a ostatní klienty z oblasti expresní přepravy kusových zásilek, patří mezi rozvíjející se tržní subjekty, jejichž hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníků. Rozhodli se tedy ještě více zkvalitnit služby v oblasti servisní činnosti a k tomuto záměru si zvolili IS Helios Orange. Modul Servis jim zajistí kompletní péči o jejich zakázky.
OSTRAVSKÉ STAVBY a.s.
3.3.2008

Stavební společnost OSTRAVSKÉ STAVBY a.s. se rozhodla pořídit nový informační systém. Z nabídek, které měli doposud možnost shlédnout a vyzkoušet, je nejvíc zaujal Helios Orange. Modulově řešený systém si je získal svou širokou nabídkou a variabilitou, možností individálního řešení a přizpůsobení systému, které povede k zefektivnění firemních procesů, především ekonomické části, ale také řízení komplexních zakázek , realizačních akcí atd.
Trakce, a.s.
11.2.2008

Společnost Trakce, a.s., která patří mezi významné dodavatele zabezpečovací a sdělovací techniky v dopravě,zabývající se montáží trakčního vedení, výstavbou a rekonstrukcí silničních a železničních mostů a ostatních dopravních staveb, ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. V systému Helios Orange, který jim bude spol. ASG consulting implementovat, je velmi zaujal i modul Řízení projektů, kterým budou moci pečlivě sledovat zakázku od samotného založení projektu až po jeho vlastní realizaci a fakturaci.
Advokátní kancelář PONCZA & ŠRÁMEK
31.12.2007

Advokátní kancelář PONCZA & ŠRÁMEK  si vybrala informační systém. Po náročném výběrovém řízení a referencích v oboru byl vybrán informační systém Helios Orange a dodavatelem je ASG consulting. Modul řízení projektů, automatická fakturace a propojení s Microsoft outlookem rozhodla o vítězi. Očekávání advokátní kanceláře je především ve zpřesnění evidencí a automatizaci některých rutinních činností.
Slezské stavby Opava s.r.o.
17.12.2007

Stavební společnost Slezské stavby Opava s.r.o. vybrala informační systém. Po dlouhém výběrovém řízení vyhrál komplexní systém Helios Orange. Podmínkou bylo propojení stávajícího rozpočtovacího software s modulenm řízení projektů, které dodavatel systému ASG consulting již má nasazeno u jiné stavební firmy. Očekávání je zaměřeno na zefektivnění chodu celé firmy.
METAL WORKS CZ s.r.o.
10.12.2007

Firma METAL WORKS CZ s.r.o. zabývající se výrobou přesných obrobků pomocí NC strojů, si vybrala informační systém Helios Orange ke zlepšení evidencí jak výdeje materiálu, tak evidencí veškerých odváděným operací. Zavedení tohoto systému zajistí další rozvoj firmy v dlouhodobém horizontu.
SAJDOK Co., spol. s r.o.
30.11.2007

Dopravní společnost SAJDOK Co., spol. s r.o.ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. Díky referencím v obdobných firmách a propojení se satelitním sledováním vozidel vyhrál systém Helios Orange a dodavatelem systému je ASG consulting. Očekáváním firmy je především zefektivnění procesů a z toho plynoucí úspory při provozu firmy.
Ing.Pavel Halfar - IPH Servis
26.11.2007

Firma Ing.Pavel Halfar - IPH Servis ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. Dodavatelem systému je ASG consulting, která výběrové řízení vyhrála se systémem Helios Orange. Hlavní předností systému byla komplexnost systému za velmi výhodnou cenu. IPH servis potřebuje evidovat aktivity a náklady na projektech a následně vyhodnocovat projekty i ekonomicky. Při dynamickém růstu společnosti je nedostatek informací  významnou brzdou dalšího rozvoje.
Helsinki group s.r.o.
1.11.2007

Společnost Helsinki group s.r.o. - výrobce alkoholických nápojů si vybral informační systém. Právě ukončené výběrové řízení označilo za vítěze systém Helios Orange a dodavatele ASG consulting, který díky zkušenostem s implementací informačního systému u plátců spotřební daně a dále mobilnímu řešení, které zajišťuje ambulatní prodej z vozidla pomocí PDA zařízení, garantuje dodržení termínu a rozpočtu celého projektu.
Kasko spol. s r.o. zavádí řízení projektů
17.10.2007

Významný výrobce lisovacích forem společnost KASKO spol. s r.o. se rozhodla rozšířit využívání stávajícícho informačního systému Helios Orange o modul řízení projektů. Nasazením modulu společnost očekává úbytek operativních evidencí v excelu a jiných operativních evidencích, centralizace dat umožní lepší controlling a zefektivnění činností na zakázkách společnosti. 
DIVERSE
11.9.2007

Společnost TTI - Group, spol. s r.o., člen finanční skupiny Geofin, si vybrala informační systém Helios Orange s ohledem na spolehlivost a rychlost nasazení jak velkoobchodního, tak maloobchodního prodeje s důrazem na pokladní prodej, inkasa jak hotovosti, tak platbami kreditními kartami a věrnostní systém.
WEPPLER FILTER, s. r. o.
23.8.2007

Firma WEPPLER FILTER, s. r. o., zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů a zpracováním umělé hmoty,  se v letošním roce stala našim novým  zákazníkem, která podepsala smlouvu na dodávku informačního systému Helios Orange.
SVAM CS, s.r.o.
8.8.2007

Společnost SVAM CS s.r.o., zaměřující se  na dopravní služby a distribuci pohonných hmot, se v letošním roce rozhodla pro nový informační systém. S ohledem na naše zkušenosti s benzínovými stanicemi zvolila IS Helios Orange.
SVT SLOVMAT CZ, spol. s r.o.
12.7.2007

Nově otevřená pobočka  SVT SLOVMAT CZ, spol. s r.o. v Brně, jejíž mateřská firma SVT SLOVMAT,a.s. má sídlo na Slovensku, si pro svou obchodní činnost vybrala informační systém Helios Orange.
EXGAROS s.r.o.
11.7.2007

Společnost EXGAROS, s.r.o., jejíž hlavní činností je mezinárodní  a vnitrostátní doprava a spediční služby, se rozhodla pro pořízení nového  informačního systému. Z konkurenčních nabídek zvítězil komplexní informační systém Helios Orange.
AUFEER DESIGN, s.r.o.
14.5.2007

V letošním roce ukončila výběrové řízení společnost AUFEER DESIGN s.r.o., která se zabývá komplexním řešením v oblasti designu,vývoje a konstrukce pro automobilový průmysl.  Z konkurenčních nabídek si tým špičkových konstruktérů a designérů vybral informační systém Helios Orange.
VT Hranice, s.r.o.
7.2.2007

Společnost VT Hranice, s.r.o.  ukončila výběrové řízení na dodávku a implementaci komplexního informačního systému. Favoritem mezi konkurenčními nabídkami se stal Helios orange, který mimo jiné, zaujal nabídkou modulu Řízení projektů, jako efektivního nástroje pro řízení projektů a zdrojů. Tento modul nabízí zajímavé řešení informačních  potřeb ve společnostech, které využívají nebo zavádí projektové řízení.
GEOFIN, a.s.
4.1.2007

Společnost Geofin a.s., jedna z největších investičních společností v severomoravském kraji ukončila výběrové řízení pro 30 firem ve skupině. Informační systém Helios orange přesvědčil jednak možnostmi přizpůsobení, tak rychlostí nasazení.  Společnost ASG consulting byla vybrána pro své velmi dobré reference s implementacemi v různých oborech činnosti zákazníků.
CCG, a.s.
15.12.2006

Společnost CCG, a.s., jejímž předmětem podnikání je zejména poradenská činnost pro dceřiné společnosti JOB AIR s.r.o., CCA a.s., CEAM a.s., Lets´fly s.r.o. a CC Cargo a.s., ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. Mezi konkurenčními nabídkami zvítězil informační systém Helios Orange, který splňuje požadavky společnosti a dokáže nabídnout jednoduché a efektivní řešení informačních potřeb ve firmě.
KARIMPEX, a.s.
28.11.2006

Společnost KARIMPEX, a.s. ukončila výběrového řízení na dodávku komplexního informačního systému. Na základě referencí našeho spokojeného zákazníka - společnosti Czech distribution logistic, a.s. a naší nabídky, která vyhovovala požadavkům společnosti KARIMPEX, a.s., zvítězil ve výběrovém řízení informační systém Helios Orange.
GESS-CZ, s.r.o.
8.11.2006

Firma  GESS - CZ, s.r.o. je další ze společností, která se v letošním roce rozhodla pro pořízení nového informačního systému. Ve výběrovém řízení zvítězil úspěšný informační systém Helios Orange. 
Pozvánka na prestižní veletrh - INVEX 2006
5.10.2006

Naše společnost se v týdnu od 9.10.-13.10.2006 zúčastní veletrhu v Brně - INVEX 2006. Rádi uvítáme všechny stávající zákazníky a ostatní zájemce o kvalitní informační systém. Expozici systémů Helios najdete v pavilonu V na stánku č. 56. Všechny systémy Helios představí na letošním INVEXU, kromě nových názvů, i své nové verze s řadou novinek.
ERPEKO, a.s.
3.10.2006

V září letošního roku ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému společnost ERPEKO,a.s. Také zde Helios Orange  přesvědčil svou kvalitou a vysokou schopností přizpůsobit se požadavkům zákazníka.
Nové názvy produktů společnosti LCS
3.10.2006

Po pečlivém zvážení přistoupila v letošním roce společnost LCS k sjednocení všech tří svých produktů pod jediný název - Helios. Systémy určené pro různé segmenty firem se však samozřejmě i nadále budou rozlišovat. Systém pro podnikatele a malé firmy, LCS SIS, se nově nazývá Helios Red. Systém pro střední firmy, LCS Helios, má nyní název Helios Orange. A ERP systém pro velké společnosti, původně nazývaný LCS Noris, nese nově název Helios Green.
LIKOP, s.r.o.
14.8.2006

Společnost  LIKOP, s.r.o.  ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. Vítězem se stal opět informační systém LCS Helios, který svou dlouholetou zkušeností splňuje nejnáročnější kritéria, směřující k maximální efektivitě chodu společnosti.
COMET TRADING, s.r.o.
24.7.2006

Společnost COMET TRADING, s.r.o. ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému. Vítězem se stal úspěšný informační systém LCS Helios.
LCS Helios opět vítězem
22.6.2006

Firma amethyst.cz ukončila výběrové řízení na dodávku informačního systému. Vítězem se stal  informační systém LCS Helios mimo jiné i proto, že modul SERVIS splňuje přesně to, co zákazník poskytující služby klientům očekává.
LCS Helios na Slovensku
26.4.2006

V letošním roce se naši obch. partneři SHM-CZ s.r.o. a ŽELEZO HRANICE s.r.o. rozhodli založit dceřiné společnosti na Slovensku a vzhledem k tomu, že se LCS Helios umí velice dobře orientovat nejen v české, ale i v zahraniční legislativě, mohli jsme tento IS rozšířit i do tého lokality. Také zde LCS Helios nezklamal v široké nabídce komplexního IS i za hranicemi našeho státu.
LCS hodnotí rok 2005
8.4.2006

Setkání managementu LCS international a.s. s top manažery partnerských firem LCS Helios proběhlo ve dnech 14. a 15. března ve Sport V hotelu v Hrotovicích. V rámci setkání byly shrnuty výsledky předchozího roku a hovořilo se též o plánech, týkajících se systému LCS Helios pro letošní rok. Jak manažeři partnerů, tak i zástupci LCS konstatovali úspěšnost systému a vzrůstající spokojenost zákazníků. V rámci slavnostního setkání byli mimo jiné vyhlášeni partneři, kteří byli v loňském roce při spolupráci s LCS nejúspěšnější. V hlavní kategorii obsadila první místo za Českou republiku společnost GATEMA s.r.o. Na druhém se umístila ASG Consulting s.r.o. Třetí cenu si odnesla PC HELP, a.s. .
ZMĚNA SÍDLA naší společnosti
23.2.2006

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Naše společnost, ASG Consulting  s.r.o., mění ode dne  22.3.2006   své sídlo  na adresu: Padlých hrdinů 135/27,  736 01   Havířov-Životice.
CSO OSTRAVA s.r.o.
23.2.2006

Společnost  CSO OSTRAVA s.r.o., ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. Vítězem se stal informační systém LCS Helios, který opět zabodoval svou nabídkou kvalitního a efektivního chodu společnosti. 
 
V-NASS, spol. s. r. o.
18.1.2006

Firma V-NASS, spol. s r.o. ukončila výběrové řízení na dodávku komplexního informačního systému. Vítězem se stal informační systém LCS Helios IQ.
DOPRAVOPROJEKT Ostrava, spol. s r.o.
2.1.2006

Společnost DOPRAVOPROJEKT Ostrava, spol. s r.o. podepsala smlouvu na dodávku informačního systému společnosti. Vítězem se stal systém LCS Helios IQ s modulem Řízení projektů.
Řízení projektů
6.12.2005

Dnešním dnem byla uvolněna  verze LCS Helios IQ s novým modulem "Řízení projektů".
Certifikace ISO
15.10.2005

ISO 9001:2000 - dnešním dnem jsme absolvovali certifikaci QMS dle ČSN ISO 9001:2001.


LCS Helios IQ ve výrobních a distribučních firmách
5.10.2005

Dnes pořádala firma ASG consulting s.r.o. konferenci s názvem Informační systém LCS Helios IQ ve výrobních a distribučních firmách.

ARCIMPEX s.r.o.
13.9.2005

Společnost ARCIMPEX s.r.o.  ukončila výběrové řízení na informační systém společnosti. Vítězem se stal systém LCS Helios IQ.
Microsoft Platform Test
30.8.2005

Systémy LCS Helios IQ a LCS Noris úspěšně získaly Microsoft Platform Test.
STECOMTRA, s.r.o.
19.8.2005

STECOMTRA, s.r.o.  je další společností, která zvolila informační systém LCS Helios IQ.
FERRCOMP, a.s.
15.8.2005

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému LCS Helios IQ ve společnosti FERRCOMP, a.s.
STROJFERR, s.r.o.
15.8.2005

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému LCS Helios IQ ve společnosti STROJFERR, s.r.o.
DINA
14.8.2005

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému LCS Helios IQ ve společnosti Ing. Bedřich Doležel - DINA.
SHM, s.r.o.
20.7.2005

Společnost SHM, s. r. o. zvolila informační systém LCS Helios IQ.
PIVOT a.s.
10.6.2005

Probíhá úvodní analýza informačního systému  LCS Helios IQ ve společnosti  ve společnosti PIVOT a.s.
EZOP MORAVIA a.s.
5.5.2005

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému LCS Helios IQ ve společnosti EZOP MORAVIA.
Info o konferenci
4.5.2005

Dne 4. května 2005 v objektu hotelu Jaškovská krčma u Těrlické přehrady pořádala společnost ASG consulting s.r.o.  konferenci s názvem " LCS Helios IQ ve výrobních firmách".

Technické služby Karviná
18.4.2005

Informační systém LCS Helios IQ ve společnosti Technické služby Karviná.
Vysoká škola podnikání a.s.
13.4.2005

Dnešním dnem byla uzavřena smlouva o poskytování konzultační a školící služby s Vysokou školou podnikání a.s.. Bude zde probíhat výuka základních modulů LCS Helios IQ.
ASG consulting se stala vývojovým partnerem
1.3.2005

ASG consulting s.r.o. se k dnešnímu dni stala vývojovým partnerem společnosti LCS International a.s. pro oblast modulu ŘÍZENÍ PROJEKTU.
Výběrová řízení
24.2.2005

ASG consulting s.r.o. postoupila do závěrečného kola výběrového řízení na informační systém ve společnostech STROJFERR, s.r.o. a FERRCOMP, a.s.
ANAG, spol. s r.o.
1.1.2005

Dnešním dnem byl  zahájen ostrý provoz komplexního informačního systému LCS Helios IQ  v agentuře ANAG.
COMET GROUP, a.s.
10.10.2004

ASG consulting s.r.o.dokončila implementaci systému  LCS Helios IQ ve společnosti COMET GROUP, a.s.
TAMBOV, s.r.o.
3.10.2004

Nová implementace informačního systému LCS Helios IQ ve společnosti TAMBOV, s.r.o.
FERRAM a.s.
1.10.2004

Výrobní a distribuční společnost FERRAM a.s. ukončila výběrové řízení na informační systém společnosti. Vítězem se stal informační systém LCS Helios IQ...........
TRUL holding a.s.
31.8.2004

Nová instalace systému LCS Helios IQ ve společnosti TRUL holding a.s.
Milan Metelka - výroba likérů a lihovin
30.7.2004

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému LCS Helios ve společnosti Milan Metelka - výroba likérů a lihovin.
COMET GROUP a.s.
19.7.2004

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému LCS Helios IQ ve spoolečnosti COMET GROUP a.s.
OSTRAPACK, s.r.o.
9.7.2004

Podepsání smlouvy o implementaci informačního systému  LCS Helios IQ ve společnosti OSTRAPACK, s.r.o.
INFORMACE O SEMINÁŘI
28.6.2004

Dnes proběhla v Mikulově konference s názvem " Řešení pro zásilkové firmy a vydavatelství v informačním systému LCS Helios IQ.
Certifikace na modul VÝROBA
17.6.2004

Dnešním dnem byla společnost ASG consulting s.r.o. certifikována na specialistu pro modul VÝROBA  LCS Helios IQ.
BATERIE CENTRUM, s.r.o.
20.5.2004

Podepsání smlouvy o implementaci LCS Helios IQ ve společnosti Baterie centrum, s.r.o.
JAP TRADING, s. r. o.
11.5.2004

Probíhá úvodní analýza informačního systému  LCS Helios IQ ve společnosti JAP TRADING, s.r.o.
SLUMEKO, s.r.o.
13.4.2004

Podepsání smlouvy o implementaci LCS Helios IQ ve společnosti Slumeko, s.r.o.
BAWEL, s.r.o.
13.4.2004

Instalace systému LCS Helios IQ ve společnosti Bawel, s.r.o.
KIRAN s.r.o.
2.2.2004

Nová instalace systému LCS Helios IQ v Ostravě ve firmě KIRAN s.r.o
Ing. Miroslav Gaňa - MGL
2.2.2004

Nová instalace systému LCS Helios IQ v Hlučíně ve společnosti MGL - střechy ...
Železo Hranice s.r.o.
28.1.2004

Nová instalace systému LCS Helios IQ v Hranicích ve společnosti Železo Hranice s.r.o.
 
Nakladatelství SAGIT si vybralo informační systém
9.1.2004

Nová Instalace systému LCS Helios IQ v Ostravě v nakladatelství SAGIT....
Výrobce střeliva upgraduje
9.1.2004

Upgrade systému LCS Helios IQ v Bohumíně ve společnosti Josef Schulz-JSB Match Diabolo...
Výrobce drátěného programu, BSK Metal, spol. s r.o.
9.1.2004

Nová Instalace systému LCS Helios IQ v Bohumíně ve společnosti BSK Metal, spol. s r.o.
KROKO a.s.
9.1.2004

Výrobce ručních zbraní  KROKO a.s., si vybral informační systém LCS Helios IQ..
Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: