vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

podpora provozu informačního systému

Přizpůsobení systému, zakázkové úpravy

Od složitých reportů až po specifické dovývoje. Týmy konzultantů a provozních programátorů denně řeší specifické požadavky, které nejsou pokryty standardní funkcionalitou systému. Nebojte se přijít i se svým požadavkem.

Správa počítačové sítě

Přidejte se k řadě zákazníků, jejichž počítačovou síť spravují naši technici specializující se na správu počítačové sítě, využijte jejich znalostí potřebných pro bezproblémovou práci uživatelů a pro rychlé a úspěšné řešení případných problémů. Znají systémy Helios a jejich nároky a pořeby.

Monitorování provozu informačního systému

Předcházejte potížím. Alternativou ke správě počítačové sítě je monitorování provozu serverů. Nechte si zasílat pravidelné reporty, které odhalí kritická místa vaší infrastruktury, včetně návrhů na jejich odstranění.

Audit využití firemních informací

Nechte si zkontrolovat efektivnost nastavení systému, využití dostupných funkcionalit, zapojte svůj informační systém do celopodnikových procesů. Od vaší implementace možná uběhla řada let. Zkušení konzultanti s vámi projdou celý systém ve všech oblastech jeho nasazení a navrhnou vám jeho   optimalizaci a nejefektivnější využití, případně využití jeho nových funkcionalit či modulů v dalších podnikových oblastech.

Audit provozu informačního systému

Nechte si prověřit, zda konfigurace vašeho HW a SW je v pořádku a bude vyhovovat i v příštích letech provozu. Sami nebo ve spolupráci s vaším správcem počítačové sítě zajistíme monitorování a odhalíme potenciální slabá místa. Optimalizace se přitom nemusí vztahovat pouze k informačnímu systému, ale i k dalším aplikacím a službám provozovaným ve vaší počítačové síti – například k bezpečnosti provozu, přístupu na internet, poštovnímu serveru apod.

Účetní poradenství a vedení účetnictví

Kompletní agendy buď u nás nebo ve vaší společnosti, případně převezeme vybrané agendy, a to i přechodně, pokud nemáte dočasně k dispozici vlastní účetní.

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: